Mateřská škola Koníček Pardubice, Bulharská 119

Jméno ředitelky/le: 
Bc. Dagmar Jičínská
IČO: 
70944075
Školský obvod: 
2
Ulice: 
Bulharská
č.p.: 
119
PSČ: 
530 03
Telefon: 
466 611 447, 731 415 386
Datová schránka: 
5azks4x
Adresa poskytování vzdělání: 
Bulharská 119
Vypsaná volná místa: 
20

Vzdělávání dětí v Mateřské škole Koníček se řídí originálním školním programem: "Jak být Pardubákem v Pardubicích", který je zaměřený na poznávání historie i současnosti našeho města.

Škola spolupracuje s Mensou ČR v projektu NTC learning, který podporuje rozvoj mentálních schopností dětí.

 

Ulice

Ulice
22. července
28. října
5. května
Akátová
Bartoňova
Bělobranská dubina
Benedettiho
Bezdíčkova
Blahoutova
Boční
Boháčova
Bokova
Borská
Brigádníků
Bubeníkova
Bubeníkovy sady
Bulharská
Čechovo nábřeží
Černoborská
Dašická
Dělnická
Divišova
Do Nového
Drozdická
Dubinská
Dubové návrší
Dubská
Erno Košťála
Fibichova
Fidrova
Fučíkova
Gebauerova
Holandská
Holubova
Hostovická
Hraniční
Hromádkova
Hůrka
Husova
Jabloňová
Jana Zajíce
Josefa Janáčka
JUDr. Krpaty
K Hřebčinci
K Lesu
K Pardubičkám
K Přejezdu
K Pustinám
K Silu
K Zámečku
Ke Hrázi
Ke Hřbitovu
Ke Hřišti
Ke Kamenci
Ke Kobelnici
Ke Trati
Ke Tvrzi
Komenského
Kotkova
Kovárenská
Krátká
Kyjevská
Lánská
Lesní
Lidmily Malé
Luční
Luďka Matury
Mandysova
Mezi Mosty
Mnětická
MUDr. Ducháčkové
Musílkova
Na Babce
Na Benátkách
Na Brázdách
Na Bukovině
Na Drážce
Na Haldě
Na Hrázi
Na Klárce
Na Kopci
Na Ležánkách
Na Okrouhlíku
Na Rybníčkách
Na Rybníku
Na Sádkách
Na Vrtálně
Na Vsi
Nábřežní
Nad Metelkou
Národních hrdinů
Nemošická, Nemošice
Odbojářů
Okružní
Ostřešanská
Plemenářský podnik
Počápelská
Pod Hřbitovem
Pod Kopečkem
Pod Lipami
Pod Studánkou
Pod Zahradami
Podhumenská
Polní
Polská
Pospíšilovo náměstí
Potěšilova
Příčná
Průmyslová
Raabova
Radiomechaniků
Revoluční
Rosůlkova
Rumunská
Růženy Vojtěchové
Sadová
Sakařova
Schulhoffova
Schwarzovo náměstí
Sezemická
Skrbkova
Škroupova
Spodní
Spojilská
Spořilov
Sportovní
Staré náměstí
Staročernská
Štrossova
Studánecká
Světlá
Tichá
Topolová
Tuněchodská
U Borku
U Háje
U Kamenné vily
U Kapličky
U Kostelíčka
U Mlýnů
U Školy
U Štítu
U Zábran
U Zámečku
Úzká
V Lipinách
V Zahrádkách
V Zákoutí
V Zátiší
Ve Lhotkách
Ve Stezkách
Věry Junkové
Vodárenská
Východní
Winternitzova
Wintrova I
Wintrova II
Za Kopečkem
Zahradní
Zajíčkova
Zelená
Zemědělská
Zminská

Části obce

Část obce
Bílé Předměstí
Černá za Bory
Drozdice
Hostovice
Mnětice
Nemošice
Pardubičky
Staročernsko
Studánka
Žižín
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1612815872 504 Přijato Běžné třídy
2 1641106432 504 Přijato Běžné třídy
3 1645435392 504 Přijato Běžné třídy
4 1863382528 504 Přijato Běžné třídy
5 2072622088 504 Přijato Běžné třídy
6 2365109376 504 Přijato Běžné třídy
7 2406554624 504 Přijato Běžné třídy
8 2881227524 504 Přijato Běžné třídy
9 3167997952 504 Přijato Běžné třídy
10 3762444847 504 Přijato Běžné třídy
11 3927816704 504 Přijato Běžné třídy
12 4283918848 504 Přijato Běžné třídy
13 4900888064 504 Přijato Běžné třídy
14 7025114496 Přijato Běžné třídy
15 7055864324 504 Přijato Běžné třídy
16 8004263688 504 Přijato Běžné třídy
17 8570419298 504 Přijato Běžné třídy
18 8656602112 504 Přijato Běžné třídy
19 8810633728 504 Přijato Běžné třídy
20 9097331278 504 Přijato Běžné třídy