Mateřská škola Pardubice, Na Třísle 70

Jméno ředitelky/le: 
Marie Habichová
IČO: 
60157372
Školský obvod: 
1
Ulice: 
Na Třísle
č.p.: 
70
PSČ: 
530 02
Telefon: 
774940748
Datová schránka: 
qk9giy8
Adresa poskytování vzdělání: 
Na Třísle 70
Vypsaná volná místa: 
25
 

Ulice

Ulice
17. listopadu
Adolfa Opálky
Alešova
Anenská
Arbesova
Areál vodních sportů
Arnošta z Pardubic
Bartolomějská
Bělehradská
Bělobranské náměstí
Bohdanečská
Borová
Bratranců Veverkových
Brozanská
Brožíkova
Čapkova
Čechova
Chelčického
Chemiků
Danihelkova
Doubravická
Družby
Družstevní
Dukelská
Duškova
Dvořákova
Fáblovka
Foersterova
Fričova
Fügnerova
Gagarinova
generála Svobody
Grusova
Havlíčkova
Heyrovského
Hlaváčova
Hrabalova
Hradecká
Hradišťská
Hronovická
J. K. Tyla
Jahnova
Jana Hrubého
Javorová
Jindřišská
Jiráskova
Jiřího Potůčka
Jiřího Tomana
Jiřího z Poděbrad
Josefa Bublíka
Jozefa Gabčíka
Jožky Jabůrkové
Jungmannova
K Cihelně
K Olšině
K Polabinám
K Potoku
K Rozvodně
K Vápence, Pardubice I
Karla IV.
Karla Šípka
Kavanova
Ke Koupališti
Klášterní
Kollárova
Komenského náměstí
Kosmonautů
Kostelní
kpt. Bartoše
kpt. Jaroše
Křičkova
Kunětická
Labská
Labský Palouk
Legionářská
Ležáků
Lidická
Lonkova
Macanova
Malá
Mánesova
Marie Majerové
Marie Pujmanové
Masarykovo náměstí
Mezi Zahradami
Mladých
Mozartova
Mrštíků
Na Hrádku
Na Labišti
Na Třísle
Na Vrškách
nábřeží Závodu míru
Nádražní
náměstí 9. května
náměstí Čs. legií
náměstí Jana Pernera
náměstí Republiky
Nerudova
Nová
npor. Eliáše
Odborářů
Ohrazenická
Okrajová
Ortenova
Oskara Brázdy
Palackého třída
Partyzánů
Pavlova
Pejchlova
Pernerova
Pernštýnská
Pernštýnské náměstí
Písková
Pištorova
Pod Sklípky
Poděbradská
Pohránovská
Poláčkova
Příhrádek
Prodloužená
Prokopa Holého
Riegrova
Rosická
Růžová
Rybitevská
Šafaříkova
Salavcova
Sedláčkova
Seifertova
Semtínská
Severní
Školní náměstí
Školská
Sladkovského
Slepá
Sluneční
Smetanova
Smetanovo náměstí
Smilova
Spojovací
Stavařov
Stavbařů
Štefánikova
Štolbova
Stromová
Studentská
Sukova třída
Svaté Anežky České
Tolarova
třída Míru
Trnovská
Tylova
Tyršovo nábřeží
U Divadla
U Husova sboru
U Josefa
U Marka
U Prefy
U Stadionu
U Trojice, Zelené Předměstí
Valčíkova
Varšavská
Vrchlického
Výzkumná
Wernerovo nábřeží
Za Hřištěm
Za Pasáží
Zámecká
Zelenobranská
Žitná

Části obce

Část obce
Cihelna
Doubravice
Ohrazenice
Pardubice-Staré Město
Polabiny
Rosice
Semtín
Trnová
Zámek
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1019955712 44/20 Přijato Běžné třídy
2 1175608064 65/20 Přijato Běžné třídy
3 2035717763 41/20 Přijato Běžné třídy
4 2116664576 20/20 Přijato Běžné třídy
5 2131469312 59/20 Přijato Běžné třídy
6 2667218944 21/20 Přijato Běžné třídy
7 2853400064 74/20 Přijato Běžné třídy
8 3341572608 60/20 Přijato Běžné třídy
9 3524397568 45/20 Přijato Běžné třídy
10 4008566784 48/20 Přijato Běžné třídy
11 4137031424 16/20 Přijato Běžné třídy
12 4322553344 72/20 Přijato Běžné třídy
13 4380047362 56/20 Přijato Běžné třídy
14 4764959488 35/20 Přijato Běžné třídy
15 5287412416 33/20 Přijato Běžné třídy
16 5374401792 63/20 Přijato Běžné třídy
17 5520659265 53/20 Přijato Běžné třídy
18 5937893376 22/20 Přijato Běžné třídy
19 6782856704 70/20 Přijato Běžné třídy
20 7097553408 57/20 Přijato Běžné třídy
21 7501905408 37/20 Přijato Běžné třídy
22 7504950112 2/20 Přijato Běžné třídy
23 8965113683 38/20 Přijato Běžné třídy
24 9572731168 32/20 Přijato Běžné třídy
25 9776399104 39/20 Přijato Běžné třídy