Mateřská škola Pardubice-Ohrazenice, Školská 225

Jméno ředitelky/le: 
Bc. Eva Obstová
IČO: 
60158964
Školský obvod: 
1
Ulice: 
Školská
č.p.: 
225
PSČ: 
533 53
Telefon: 
466 415 672, 736 629 542
Datová schránka: 
tmmiaa8
Adresa poskytování vzdělání: 
Školská 225
Vypsaná volná místa: 
26
 

Ulice

Ulice
17. listopadu
Adolfa Opálky
Alešova
Anenská
Arbesova
Areál vodních sportů
Arnošta z Pardubic
Bartolomějská
Bělehradská
Bělobranské náměstí
Bohdanečská
Borová
Bratranců Veverkových
Brozanská
Brožíkova
Čapkova
Čechova
Chelčického
Chemiků
Danihelkova
Doubravická
Družby
Družstevní
Dukelská
Duškova
Dvořákova
Fáblovka
Foersterova
Fričova
Fügnerova
Gagarinova
generála Svobody
Grusova
Havlíčkova
Heyrovského
Hlaváčova
Hrabalova
Hradecká
Hradišťská
Hronovická
J. K. Tyla
Jahnova
Jana Hrubého
Javorová
Jindřišská
Jiráskova
Jiřího Potůčka
Jiřího Tomana
Jiřího z Poděbrad
Josefa Bublíka
Jozefa Gabčíka
Jožky Jabůrkové
Jungmannova
K Cihelně
K Olšině
K Polabinám
K Potoku
K Rozvodně
K Vápence, Pardubice I
Karla IV.
Karla Šípka
Kavanova
Ke Koupališti
Klášterní
Kollárova
Komenského náměstí
Kosmonautů
Kostelní
kpt. Bartoše
kpt. Jaroše
Křičkova
Kunětická
Labská
Labský Palouk
Legionářská
Ležáků
Lidická
Lonkova
Macanova
Malá
Mánesova
Marie Majerové
Marie Pujmanové
Masarykovo náměstí
Mezi Zahradami
Mladých
Mozartova
Mrštíků
Na Hrádku
Na Labišti
Na Třísle
Na Vrškách
nábřeží Závodu míru
Nádražní
náměstí 9. května
náměstí Čs. legií
náměstí Jana Pernera
náměstí Republiky
Nerudova
Nová
npor. Eliáše
Odborářů
Ohrazenická
Okrajová
Ortenova
Oskara Brázdy
Palackého třída
Partyzánů
Pavlova
Pejchlova
Pernerova
Pernštýnská
Pernštýnské náměstí
Písková
Pištorova
Pod Sklípky
Poděbradská
Pohránovská
Poláčkova
Příhrádek
Prodloužená
Prokopa Holého
Riegrova
Rosická
Růžová
Rybitevská
Šafaříkova
Salavcova
Sedláčkova
Seifertova
Semtínská
Severní
Školní náměstí
Školská
Sladkovského
Slepá
Sluneční
Smetanova
Smetanovo náměstí
Smilova
Spojovací
Stavařov
Stavbařů
Štefánikova
Štolbova
Stromová
Studentská
Sukova třída
Svaté Anežky České
Tolarova
třída Míru
Trnovská
Tylova
Tyršovo nábřeží
U Divadla
U Husova sboru
U Josefa
U Marka
U Prefy
U Stadionu
U Trojice, Zelené Předměstí
Valčíkova
Varšavská
Vrchlického
Výzkumná
Wernerovo nábřeží
Za Hřištěm
Za Pasáží
Zámecká
Zelenobranská
Žitná

Části obce

Část obce
Cihelna
Doubravice
Ohrazenice
Pardubice-Staré Město
Polabiny
Rosice
Semtín
Trnová
Zámek
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1128444928 21/2020 Přijato Běžné třídy
2 2132304128 36/2020 Přijato Běžné třídy
3 2679892485 22/2020 Přijato Běžné třídy
4 2856542208 34/2020 Přijato Běžné třídy
5 2893772288 19/2020 Přijato Běžné třídy
6 2938890246 23/2020 Přijato Běžné třídy
7 3002590721 24/2020 Přijato Běžné třídy
8 3018760704 03/2020 Přijato Běžné třídy
9 3280625152 39/2020 Přijato Běžné třídy
10 3695924481 02/2020 Přijato Běžné třídy
11 3810330624 06/2020 Přijato Běžné třídy
12 4184761344 08/2020 Přijato Běžné třídy
13 4228577536 25/2020 Přijato Běžné třídy
14 4237660992 31/2020 Přijato Běžné třídy
15 4912801024 32/2020 Přijato Běžné třídy
16 4971735044 29/2020 Přijato Běžné třídy
17 5160720896 20/2020 Přijato Běžné třídy
18 5322929536 18/2020 Přijato Běžné třídy
19 5588137216 37/2020 Přijato Běžné třídy
20 5757421824 07/2020 Přijato Běžné třídy
21 5973123072 30/2020 Přijato Běžné třídy
22 7137084168 12/2020 Přijato Běžné třídy
23 7529047296 26/2020 Přijato Běžné třídy
24 7727909127 11/2020 Přijato Běžné třídy
25 7874838528 16/2020 Přijato Běžné třídy
26 8184368528 15/2020 Přijato Běžné třídy
27 9388861442 10/2020 Přijato Běžné třídy