Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Mladých 158

Jméno ředitelky/le: 
Eva Králíčková
IČO: 
75017903
Školský obvod: 
1
Ulice: 
Mladých
č.p.: 
158
PSČ: 
530 09
Telefon: 
466 401 226, 777 326 158
Datová schránka: 
wujvdie
Adresa poskytování vzdělání: 
Mladých 158
Vypsaná volná místa: 
33
 

Ulice

Ulice
17. listopadu
Adolfa Opálky
Alešova
Anenská
Arbesova
Areál vodních sportů
Arnošta z Pardubic
Bartolomějská
Bělehradská
Bělobranské náměstí
Bohdanečská
Borová
Bratranců Veverkových
Brozanská
Brožíkova
Čapkova
Čechova
Chelčického
Chemiků
Danihelkova
Doubravická
Družby
Družstevní
Dukelská
Duškova
Dvořákova
Fáblovka
Foersterova
Fričova
Fügnerova
Gagarinova
generála Svobody
Grusova
Havlíčkova
Heyrovského
Hlaváčova
Hrabalova
Hradecká
Hradišťská
Hronovická
J. K. Tyla
Jahnova
Jana Hrubého
Javorová
Jindřišská
Jiráskova
Jiřího Potůčka
Jiřího Tomana
Jiřího z Poděbrad
Josefa Bublíka
Jozefa Gabčíka
Jožky Jabůrkové
Jungmannova
K Cihelně
K Olšině
K Polabinám
K Potoku
K Rozvodně
K Vápence, Pardubice I
Karla IV.
Karla Šípka
Kavanova
Ke Koupališti
Klášterní
Kollárova
Komenského náměstí
Kosmonautů
Kostelní
kpt. Bartoše
kpt. Jaroše
Křičkova
Kunětická
Labská
Labský Palouk
Legionářská
Ležáků
Lidická
Lonkova
Macanova
Malá
Mánesova
Marie Majerové
Marie Pujmanové
Masarykovo náměstí
Mezi Zahradami
Mladých
Mozartova
Mrštíků
Na Hrádku
Na Labišti
Na Třísle
Na Vrškách
nábřeží Závodu míru
Nádražní
náměstí 9. května
náměstí Čs. legií
náměstí Jana Pernera
náměstí Republiky
Nerudova
Nová
npor. Eliáše
Odborářů
Ohrazenická
Okrajová
Ortenova
Oskara Brázdy
Palackého třída
Partyzánů
Pavlova
Pejchlova
Pernerova
Pernštýnská
Pernštýnské náměstí
Písková
Pištorova
Pod Sklípky
Poděbradská
Pohránovská
Poláčkova
Příhrádek
Prodloužená
Prokopa Holého
Riegrova
Rosická
Růžová
Rybitevská
Šafaříkova
Salavcova
Sedláčkova
Seifertova
Semtínská
Severní
Školní náměstí
Školská
Sladkovského
Slepá
Sluneční
Smetanova
Smetanovo náměstí
Smilova
Spojovací
Stavařov
Stavbařů
Štefánikova
Štolbova
Stromová
Studentská
Sukova třída
Svaté Anežky České
Tolarova
třída Míru
Trnovská
Tylova
Tyršovo nábřeží
U Divadla
U Husova sboru
U Josefa
U Marka
U Prefy
U Stadionu
U Trojice, Zelené Předměstí
Valčíkova
Varšavská
Vrchlického
Výzkumná
Wernerovo nábřeží
Za Hřištěm
Za Pasáží
Zámecká
Zelenobranská
Žitná

Části obce

Část obce
Cihelna
Doubravice
Ohrazenice
Pardubice-Staré Město
Polabiny
Rosice
Semtín
Trnová
Zámek
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1105219260 5/20 Přijato Běžné třídy
2 1603571224 50/20 Přijato Běžné třídy
3 2211521286 27/20 Přijato Běžné třídy
4 2636289168 59/20 Přijato Běžné třídy
5 2901906944 30/20 Přijato Běžné třídy
6 3171504647 33/20 Přijato Běžné třídy
7 3333646528 16/20 Přijato Běžné třídy
8 3535525124 25/20 Přijato Běžné třídy
9 3928920064 41/20 Přijato Běžné třídy
10 3952649216 3/20 Přijato Běžné třídy
11 3955537921 62/20 Přijato Běžné třídy
12 4037246208 60/20 Přijato Běžné třídy
13 4193550656 20/20 Přijato Běžné třídy
14 4301598848 14/20 Přijato Běžné třídy
15 4941214723 53/20 Přijato Běžné třídy
16 4975656961 26/20 Přijato Běžné třídy
17 5300675072 43/20 Přijato Běžné třídy
18 5544846848 47/20 Přijato Běžné třídy
19 5807026176 10/20 Přijato Běžné třídy
20 6075476224 52/20 Přijato Běžné třídy
21 6838964485 38/20 Přijato Běžné třídy
22 7122690816 58/20 Přijato Běžné třídy
23 7171205632 9/20 Přijato Běžné třídy
24 7363425184 45/20 Přijato Běžné třídy
25 8137767936 46/20 Přijato Běžné třídy
26 8288000512 29/20 Přijato Běžné třídy
27 8486145536 32/20 Přijato Běžné třídy
28 9152243222 15/20 Přijato Běžné třídy
29 9406129152 4/20 Přijato Běžné třídy
30 9531397125 31/20 Přijato Běžné třídy
31 9760860888 6/20 Přijato Běžné třídy
32 9889375616 56/20 Přijato Běžné třídy
33 9984892928 39/20 Přijato Běžné třídy