Mateřská škola Pardubice, Pospíšilovo náměstí 1692

Jméno ředitelky/le: 
Mgr. Irena Tužinská
IČO: 
60157313
Školský obvod: 
2
Ulice: 
Pospíšilovo náměstí
č.p.: 
1692
PSČ: 
530 03
Telefon: 
466 264 555, 774 201 414
Datová schránka: 
ht8hpu2
Adresa poskytování vzdělání: 
Pospíšilovo náměstí 1692
Vypsaná volná místa: 
35
 

Ulice

Ulice
22. července
28. října
5. května
Akátová
Bartoňova
Bělobranská dubina
Benedettiho
Bezdíčkova
Blahoutova
Boční
Boháčova
Bokova
Borská
Brigádníků
Bubeníkova
Bubeníkovy sady
Bulharská
Čechovo nábřeží
Černoborská
Dašická
Dělnická
Divišova
Do Nového
Drozdická
Dubinská
Dubové návrší
Dubská
Erno Košťála
Fibichova
Fidrova
Fučíkova
Gebauerova
Holandská
Holubova
Hostovická
Hraniční
Hromádkova
Hůrka
Husova
Jabloňová
Jana Zajíce
Josefa Janáčka
JUDr. Krpaty
K Hřebčinci
K Lesu
K Pardubičkám
K Přejezdu
K Pustinám
K Silu
K Zámečku
Ke Hrázi
Ke Hřbitovu
Ke Hřišti
Ke Kamenci
Ke Kobelnici
Ke Trati
Ke Tvrzi
Komenského
Kotkova
Kovárenská
Krátká
Kyjevská
Lánská
Lesní
Lidmily Malé
Luční
Luďka Matury
Mandysova
Mezi Mosty
Mnětická
MUDr. Ducháčkové
Musílkova
Na Babce
Na Benátkách
Na Brázdách
Na Bukovině
Na Drážce
Na Haldě
Na Hrázi
Na Klárce
Na Kopci
Na Ležánkách
Na Okrouhlíku
Na Rybníčkách
Na Rybníku
Na Sádkách
Na Vrtálně
Na Vsi
Nábřežní
Nad Metelkou
Národních hrdinů
Nemošická, Nemošice
Odbojářů
Okružní
Ostřešanská
Plemenářský podnik
Počápelská
Pod Hřbitovem
Pod Kopečkem
Pod Lipami
Pod Studánkou
Pod Zahradami
Podhumenská
Polní
Polská
Pospíšilovo náměstí
Potěšilova
Příčná
Průmyslová
Raabova
Radiomechaniků
Revoluční
Rosůlkova
Rumunská
Růženy Vojtěchové
Sadová
Sakařova
Schulhoffova
Schwarzovo náměstí
Sezemická
Skrbkova
Škroupova
Spodní
Spojilská
Spořilov
Sportovní
Staré náměstí
Staročernská
Štrossova
Studánecká
Světlá
Tichá
Topolová
Tuněchodská
U Borku
U Háje
U Kamenné vily
U Kapličky
U Kostelíčka
U Mlýnů
U Školy
U Štítu
U Zábran
U Zámečku
Úzká
V Lipinách
V Zahrádkách
V Zákoutí
V Zátiší
Ve Lhotkách
Ve Stezkách
Věry Junkové
Vodárenská
Východní
Winternitzova
Wintrova I
Wintrova II
Za Kopečkem
Zahradní
Zajíčkova
Zelená
Zemědělská
Zminská

Části obce

Část obce
Bílé Předměstí
Černá za Bory
Drozdice
Hostovice
Mnětice
Nemošice
Pardubičky
Staročernsko
Studánka
Žižín
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1157665288 25/2020 Přijato Běžné třídy
2 1637018112 4/2020 Přijato Běžné třídy
3 2138668544 46/2020 Přijato Běžné třídy
4 2487529728 49/2020 Přijato Běžné třídy
5 2762842624 30/2020 Přijato Běžné třídy
6 2909706016 47/2020 Přijato Běžné třídy
7 3562620416 35/2020 Přijato Běžné třídy
8 4671564827 24/2020 Přijato Běžné třídy
9 5053779273 8/2020 Přijato Běžné třídy
10 5399059776 43/2020 Přijato Běžné třídy
11 5577338368 5/2020 Přijato Běžné třídy
12 5739653124 14/2020 Přijato Běžné třídy
13 6236194176 20/2020 Přijato Běžné třídy
14 7342317312 12/2020 Přijato Běžné třídy
15 7840540088 51/2020 Přijato Běžné třídy
16 8334964736 34/2020 Přijato Běžné třídy
17 8495670784 13/2020 Přijato Běžné třídy
18 8516953536 29/2020 Přijato Běžné třídy
19 8591551744 41/2020 Přijato Běžné třídy
20 9207310088 48/2020 Přijato Běžné třídy
21 9516773888 19/2020 Přijato Běžné třídy
22 9987450112 11/2020 Přijato Běžné třídy