Mateřská škola Pastelka Pardubice-Polabiny, Rosická 157

Jméno ředitelky/le: 
Bc. Alena Vavřinová
IČO: 
70944091
Školský obvod: 
1
Ulice: 
Rosická
č.p.: 
157
PSČ: 
530 09
Telefon: 
466 400 848, 734 682 452
Datová schránka: 
ID9p2kwwa
Adresa poskytování vzdělání: 
Rosická 157
Vypsaná volná místa: 
28
 

Ulice

Ulice
17. listopadu
Adolfa Opálky
Alešova
Anenská
Arbesova
Areál vodních sportů
Arnošta z Pardubic
Bartolomějská
Bělehradská
Bělobranské náměstí
Bohdanečská
Borová
Bratranců Veverkových
Brozanská
Brožíkova
Čapkova
Čechova
Chelčického
Chemiků
Danihelkova
Doubravická
Družby
Družstevní
Dukelská
Duškova
Dvořákova
Fáblovka
Foersterova
Fričova
Fügnerova
Gagarinova
generála Svobody
Grusova
Havlíčkova
Heyrovského
Hlaváčova
Hrabalova
Hradecká
Hradišťská
Hronovická
J. K. Tyla
Jahnova
Jana Hrubého
Javorová
Jindřišská
Jiráskova
Jiřího Potůčka
Jiřího Tomana
Jiřího z Poděbrad
Josefa Bublíka
Jozefa Gabčíka
Jožky Jabůrkové
Jungmannova
K Cihelně
K Olšině
K Polabinám
K Potoku
K Rozvodně
K Vápence, Pardubice I
Karla IV.
Karla Šípka
Kavanova
Ke Koupališti
Klášterní
Kollárova
Komenského náměstí
Kosmonautů
Kostelní
kpt. Bartoše
kpt. Jaroše
Křičkova
Kunětická
Labská
Labský Palouk
Legionářská
Ležáků
Lidická
Lonkova
Macanova
Malá
Mánesova
Marie Majerové
Marie Pujmanové
Masarykovo náměstí
Mezi Zahradami
Mladých
Mozartova
Mrštíků
Na Hrádku
Na Labišti
Na Třísle
Na Vrškách
nábřeží Závodu míru
Nádražní
náměstí 9. května
náměstí Čs. legií
náměstí Jana Pernera
náměstí Republiky
Nerudova
Nová
npor. Eliáše
Odborářů
Ohrazenická
Okrajová
Ortenova
Oskara Brázdy
Palackého třída
Partyzánů
Pavlova
Pejchlova
Pernerova
Pernštýnská
Pernštýnské náměstí
Písková
Pištorova
Pod Sklípky
Poděbradská
Pohránovská
Poláčkova
Příhrádek
Prodloužená
Prokopa Holého
Riegrova
Rosická
Růžová
Rybitevská
Šafaříkova
Salavcova
Sedláčkova
Seifertova
Semtínská
Severní
Školní náměstí
Školská
Sladkovského
Slepá
Sluneční
Smetanova
Smetanovo náměstí
Smilova
Spojovací
Stavařov
Stavbařů
Štefánikova
Štolbova
Stromová
Studentská
Sukova třída
Svaté Anežky České
Tolarova
třída Míru
Trnovská
Tylova
Tyršovo nábřeží
U Divadla
U Husova sboru
U Josefa
U Marka
U Prefy
U Stadionu
U Trojice, Zelené Předměstí
Valčíkova
Varšavská
Vrchlického
Výzkumná
Wernerovo nábřeží
Za Hřištěm
Za Pasáží
Zámecká
Zelenobranská
Žitná

Části obce

Část obce
Cihelna
Doubravice
Ohrazenice
Pardubice-Staré Město
Polabiny
Rosice
Semtín
Trnová
Zámek
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1192620032 01/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
2 1609822208 02/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
3 1697753344 06/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
4 1720226688 39/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
5 1867481984 12/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
6 1898243072 04/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
7 1939107608 14/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
8 2280757504 29/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
9 2453374976 03/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
10 2519789312 13/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
11 3403687936 41/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
12 4346641926 24/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
13 4467763298 08/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
14 4617080448 40/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
15 6193108544 36/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
16 7102004736 21/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
17 7835599361 37/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
18 8954533248 15/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
19 9245253126 10/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
20 9818378592 32/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy
21 9833671936 42/20/PŘ-MŠ Přijato Běžné třídy