Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653

Jméno ředitelky/le: 
Bc. Alena Rybková
IČO: 
60157275
Školský obvod: 
2
Ulice: 
Luďka Matury
č.p.: 
653
PSČ: 
530 12
Telefon: 
466 261 684, 737 980 700
Adresa poskytování vzdělání: 
Luďka Matury 653
Vypsaná volná místa: 
26

Motto: Vstoupí-li branou srdce láska, smích a pohoda, jde o dobrý začátek. A dobrý začátek vede i k dobrým koncům.

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností zájmů a potřeb. Zaměřujeme se na využívání digitálních technologií při vzdělávání dětí předškolního věku a zároveň nabízíme dětem dostatek pohybových a sportovních aktivit.

 

 

Ulice

Ulice
22. července
28. října
5. května
Akátová
Bartoňova
Bělobranská dubina
Benedettiho
Bezdíčkova
Blahoutova
Boční
Boháčova
Bokova
Borská
Brigádníků
Bubeníkova
Bubeníkovy sady
Bulharská
Čechovo nábřeží
Černoborská
Dašická
Dělnická
Divišova
Do Nového
Drozdická
Dubinská
Dubové návrší
Dubská
Erno Košťála
Fibichova
Fidrova
Fučíkova
Gebauerova
Holandská
Holubova
Hostovická
Hraniční
Hromádkova
Hůrka
Husova
Jabloňová
Jana Zajíce
Josefa Janáčka
JUDr. Krpaty
K Hřebčinci
K Lesu
K Pardubičkám
K Přejezdu
K Pustinám
K Silu
K Zámečku
Ke Hrázi
Ke Hřbitovu
Ke Hřišti
Ke Kamenci
Ke Kobelnici
Ke Trati
Ke Tvrzi
Komenského
Kotkova
Kovárenská
Krátká
Kyjevská
Lánská
Lesní
Lidmily Malé
Luční
Luďka Matury
Mandysova
Mezi Mosty
Mnětická
MUDr. Ducháčkové
Musílkova
Na Babce
Na Benátkách
Na Brázdách
Na Bukovině
Na Drážce
Na Haldě
Na Hrázi
Na Klárce
Na Kopci
Na Ležánkách
Na Okrouhlíku
Na Rybníčkách
Na Rybníku
Na Sádkách
Na Vrtálně
Na Vsi
Nábřežní
Nad Metelkou
Národních hrdinů
Nemošická, Nemošice
Odbojářů
Okružní
Ostřešanská
Plemenářský podnik
Počápelská
Pod Hřbitovem
Pod Kopečkem
Pod Lipami
Pod Studánkou
Pod Zahradami
Podhumenská
Polní
Polská
Pospíšilovo náměstí
Potěšilova
Příčná
Průmyslová
Raabova
Radiomechaniků
Revoluční
Rosůlkova
Rumunská
Růženy Vojtěchové
Sadová
Sakařova
Schulhoffova
Schwarzovo náměstí
Sezemická
Skrbkova
Škroupova
Spodní
Spojilská
Spořilov
Sportovní
Staré náměstí
Staročernská
Štrossova
Studánecká
Světlá
Tichá
Topolová
Tuněchodská
U Borku
U Háje
U Kamenné vily
U Kapličky
U Kostelíčka
U Mlýnů
U Školy
U Štítu
U Zábran
U Zámečku
Úzká
V Lipinách
V Zahrádkách
V Zákoutí
V Zátiší
Ve Lhotkách
Ve Stezkách
Věry Junkové
Vodárenská
Východní
Winternitzova
Wintrova I
Wintrova II
Za Kopečkem
Zahradní
Zajíčkova
Zelená
Zemědělská
Zminská

Části obce

Část obce
Bílé Předměstí
Černá za Bory
Drozdice
Hostovice
Mnětice
Nemošice
Pardubičky
Staročernsko
Studánka
Žižín
Seznam přijatých dětí, zveřejněno dne: 10.6.2020
Poř. Identifikátor Spisová značka Výsledek Přijato do
1 1658245060 38/20-21 Přijato Běžné třídy
2 2038250752 57/20-21 Přijato Běžné třídy
3 2124518419 53/20-21 Přijato Běžné třídy
4 2297961984 27/20-21 Přijato Běžné třídy
5 2377983744 55/20-21 Přijato Běžné třídy
6 2963636928 4/20-21 Přijato Běžné třídy
7 3175636485 63/20-21 Přijato Běžné třídy
8 3585283584 15/20-21 Přijato Běžné třídy
9 4007206430 1/20-21 Přijato Běžné třídy
10 5601721856 18/20-21 Přijato Běžné třídy
11 5753753856 47/20-21 Přijato Běžné třídy
12 6066701312 22/20-21 Přijato Běžné třídy
13 6092956928 70/20-21 Přijato Běžné třídy
14 6431614085 28/20-21 Přijato Běžné třídy
15 7171228672 10/20-21 Přijato Běžné třídy
16 7735435776 46/20-21 Přijato Běžné třídy
17 8026861824 3/20-21 Přijato Běžné třídy
18 8176078085 52/20-21 Přijato Běžné třídy
19 8236203264 7/20-21 Přijato Běžné třídy
20 8300028928 8/20-21 Přijato Běžné třídy
21 8822893824 49/20-21 Přijato Běžné třídy
22 8908966411 29/20-21 Přijato Běžné třídy
23 9476623872 26/20-21 Přijato Běžné třídy
24 9520442368 33/20-21 Přijato Běžné třídy
25 9699379712 67/20-21 Přijato Běžné třídy
26 9946915844 14/20-21 Přijato Běžné třídy